Zlín – Dům kultury

výuka probíhá v učebnách Domu kultury,

Gahurova 5265, 760 01 Zlín,
ve 2. a 3. patře budovy


vedoucí pedagog pobočky: Tomáš Gerych

Učitelé

MgA. Crla Martin

kontrabas, housle, cimbálová muzika

crla@zusmorava.cz

Crlová Lucie

housle, cimbálová muzika

crlova@zusmorava.cz

Bc. Černoch Petr

dechový orchestr

cernoch.petr@zusmorava.cz

Mgr. Derka Jaroslav

taneční orchestr

derka@zusmorava.cz

Dolina Ladislav

housle

dolina@zusmorava.cz

Fajkusová Lucie

harfa, klavír

fajkusova@zusmorava.cz

Gerych Tomáš

kytara, baskytara, populární kapely, hudební teorie

gerych@zusmorava.cz

Mgr. Lapčíková Zuzana

cimbál, klavír

lapcikova@zusmorava.cz

Mikl Libor

ředitel školy, žesťové nástroje, velký dechový orchestr

mikl@zusmorava.cz

Bc. Nýdrle Petr

Literárně-dramatický obor

nydrle@zusmorava.cz

Ponížil Jindřich

žesťové nástroje, zobcová flétna

ponizil@zusmorava.cz

Surovík Josef

klavír, zpěv, pěvecký sbor

surovik@zusmorava.cz

Surovíková Tereza

zpěv, elektronické klávesy, pěvecký sbor

surovikova@zusmorava.cz

MgA. Šebestík Bohdan

bicí nástroje

sebestik@zusmorava.cz

Vacek Michal

zobcová flétna, žestě

vacek@zusmorava.cz