Zlín – Dům kultury

výuka probíhá v učebnách Domu kultury, ve 2. a 3. patře budovy, Gahurova 5265, 760 01 Zlín


vedoucí pedagog pobočky: Tomáš Gerych
Gerych Tomáš

Vedoucí pobočky Zlín - Dům kultury

gerych@zusmorava.cz
606 928 009

Pobočka Zlín – Dům Kultury se nachází v samotném centru města Zlína při vstupu do bývalého baťovského areálu. Tato pobočka vznikla již při samotném založení ZUŠ Morava v roce 2003.V Domu Kultury vyučují naši zkušení učitelé žáky v hudebním oboru, a to na nástroje dechové žesťové, smyčcové, bicí, klavír, kytaru, elektrickou kytaru, baskytaru, harfu, cimbál, nechybí ani výuka zpěvu (sólového i sborového). Nově jsme zde v roce 2021 zahájili výuku v literárně-dramatickém oboru. Mimořádně obsáhlá je v Domu Kultury též výuka souborové hry (rocková kapela, big band, cimbálová muzika, velký dechový orchestr,…) a sborového zpěvu (dětský pěvecký sbor). Žáci si díky tomu kvalitně osvojují praktické hudební dovednosti při hře se svými spolužáky a učiteli, a to nejen při samotné výuce, ale také na celé řadě veřejných vystoupení. Svou výhodnou polohou je tato pobočka vhodná pro všechny mladé umělce, ať již místní Zlíňáky, či žáky do Zlína dojíždějící z okolních obcí.

Učitelé

MgA. Crla Martin

kontrabas, housle, cimbálová muzika, hudební nauka

crla@zusmorava.cz

Crlová Lucie

housle, cimbálová muzika

crlova@zusmorava.cz

Bc. Černoch Petr

dechový orchestr

cernoch.petr@zusmorava.cz

Mgr. Derka Jaroslav

taneční orchestr

derka@zusmorava.cz

Dolina Ladislav

housle

dolina@zusmorava.cz

Fajkusová Lucie

harfa, klavír

fajkusova@zusmorava.cz

Gerych Tomáš

kytara, baskytara, populární kapely, hudební teorie

gerych@zusmorava.cz

Kozubík Václav

Akordeon

kozubik.vaclav@zusmorava.cz

MgA. Kundlová Monika

zobcová flétna, hoboj

kundlova@zusmorava.cz

Mikl Libor

ředitel školy, žesťové nástroje, velký dechový orchestr

mikl@zusmorava.cz

MgA. Otáhal Vít

trubka, pozoun, tenor

otahal@zusmorava.cz

Rybnikářová Lucie

LDO

rybnikarova@zusmorava.cz

Surovíková Tereza

zpěv, elektronické klávesy, pěvecký sbor

surovikova@zusmorava.cz

MgA. Šebestík Bohdan

bicí nástroje

sebestik@zusmorava.cz

Vacek Michal

zobcová flétna, žestě

vacek@zusmorava.cz