Zlín – Dům kultury

výuka probíhá v učebnách Domu kultury, ve 2. a 3. patře
vedoucí pedagog pobočky: Tomáš Gerych

Učitelé

MgA. Crla Martin

kontrabas, housle, cimbálová muzika

crla@zusmorava.cz

Bc. Černoch Petr

žesťové nástroje,zobcová flétna, hudební nauka, dechový orchestr

cernoch.petr@zusmorava.cz

Černoch Tomáš

žesťové nástroje,zobcová flétna, bicí nástroje, jazzový orchestr

cernoch.tomas@zusmorava.cz

Mgr. Derka Jaroslav

taneční orchestr

derka@zusmorava.cz

Dolina Ladislav

housle, smyčcový orchestr

dolina@zusmorava.cz

Fajkusová Lucie

harfa, klavír

fajkusova@zusmorava.cz

Gerych Tomáš

kytara, baskytara, populární kapely, hudební teorie

gerych@zusmorava.cz

Mgr. Kneisl Jaroslav

cimbál

kneisl@zusmorava.cz

Mikl Libor

ředitel školy, žesťové nástroje, velký dechový orchestr

mikl@zusmorava.cz

MgA. Němcová Marie

housle, zobcová flétna

nemcova.marie@zusmorava.cz

Ponížil Jindřich

žesťové nástroje, zobcová flétna

ponizil@zusmorava.cz

Sasínová Lenka

literárně-dramatický obor - loutky

sasinova@zusmorava.cz

Surovík Josef

klavír, zpěv, pěvecký sbor

surovik@zusmorava.cz

Surovíková Tereza

zpěv, elektronické klávesy, pěvecký sbor

surovikova@zusmorava.cz

MgA. Šebestík Bohdan

bicí nástroje

sebestik@zusmorava.cz